Szczegóły oferty

Cena159 000 PLN

Cena za m24 410 PLN

Powierzchnia36 m2

Powierzchnia użytkowa35 m2

Powierzchnia działki2 000 m2

Liczba pokoi1

Stan budynkuDo remontu

Typ domuWolnostojący

Opis
Siedlisko (dom drewniany) na pięknej  działce o pow. 2085 m2 (siedlisko) 300 metrów w linii prostej do Wisły  w m. Kaliszany Kolonia g. Józefów nad Wisłą pow. opolski woj. lubelskie.

Dom :
-powierzchnia użytkowa 35m kw.

Wymiary:
-9 m x 4 m

Dostępne media:
-prąd 
-siła
-woda z wodociągu  oraz studnia na działce
-światłowód 

Działka:
-powierzchnia - 2085  m kw
- kształt prostokąta płaska
-wymiary 24 m szerokości i 80 m długości
-ogrodzenie metalowe oraz drewniane

Lokalizacja:
- Kaliszany Kolonia
- gm. Józefów nad Wisłą
- pow. opolski
- woj. lubelskie

Informacje dodatkowe:
- mały dom o pow. 36 m2 na ogrodzonej działce o pow. 2085 m2 (siedlisko) w m. Kaliszany Kolonia gm. Józefów nad Wisłą pow. opolski.
 -miejscowość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Działka znajduje się w terenie oznaczonym symbolem (MR,ML) co oznacza: Tereny zabudowy mieszkaniowej zagrodowej i letniskowej. Plan pozwala mieć pewność, że w okolicy nie powstaną uciążliwe dla mieszkańców inwestycje wielkoformatowe lub duże gospodarstwa hodowlane.
 - budynek parterowy  wykonany częściowo z białego kamienia a częściowo z drewna. Budowany w dawnym stylu.  Składa się z ganku o pow. 4,5 m2, kuchni o pow. 16 m2 oraz pokoju o pow. 14 m2. Do budynku doprowadzona woda z wodociągu. Nadaje się do rozbudowy.
- piękna duża działka o kształcie zbliżonym do prostokąta. Na działce oprócz domu znajduje się budynek gospodarczy o wymiarach 4,5 m x 9 m wykonany z białego kamienia oraz stodoła o wymiarach 4,5 m x 9 m wykonana częściowo z białego kamienia oraz drewna. Budynki do wykorzystania po remoncie lub rozbiórki i wykorzystania materiału z którego są wykonane. 
- na działce posadzone są drzewa owocowe, krewy ozdobne oraz dużo kwiatów i roślin (bylin). Działka ma specyficzny klimat i potencjał do urządzenia jej według własnego uznania. 
- atutem nieruchomości jest jej lokalizacja. Odległość w linii prostej do rzeki Wisła to 300 m. Cała miejscowość oraz tereny przyległe są objęte ochroną "Natura 2000". W okolicy znajdują sie kamieniołomy często odwiedzane przez turystów. W pogodne dni w części widokowej kamieniołomów widać górę Trzech Krzyży oraz cementownię Ożarów. Do Kazimierza Dolnego mamy 35 km.
- miejsce idealnie nadaje się do całorocznego zamieszkania jak również do rekreacyjnego wypoczynku.
- cena do negocjacji.

Leszek Derlatka
tel: 668 154 561
e-mail: leszekknc@gmail.com